https://moyagazeta.com/

У санаторіях Дніпропетровщини цього року оздоровились майже 15 тисяч українців

Наразі в області функціонує чотири санаторії для дорослих: “Славутич” у місті Верхньодніпровськ, “Новомосковський” у селі Орловщина Новомосковського району, “Дніпровський” у місті Дніпродзержинськ та “Сонячний” в селі Вербки Павлоградського району. За інформацією медиків, цього року в зазначених закладах оздоровились майже 15 тисяч жителів не лише з регіону, а й з усієї України.

Як зазначили керівники медзакладів, усі чотири санаторії області надають відпочиваючим широкий спектр послуг. Це, зокрема, кліматотерапія (повітряні та сонячні ванни, також соляна кімната, в якій відтворений мікроклімат справжньої соляної печери), лікувальна фізкультура (гімнастика, фітнес, плавання, ближній туризм тощо), водолікування (різноманітні ванни, душі, сауни та лазні), апаратна фізіотерапія (ультразвукова терапія, інгаляції та інше) та лікувальний масаж. Крім того, у цих санаторіях застосовують такі види корекції здоров’я як: фіто та аромотерапію, мануальну та медикаментозну терапії та інші.

При цьому в усіх санаторіях Дніпропетровщини організоване культурне дозвілля. На базі закладів працюють бібліотеки, кінотеатри, танцювальні майданчики тощо.

За словами голови Дніпропетровського регіонального відділення асоціації курортологів і фізіотерапевтів Олександра Андрієнка, Дніпропетровщина – це не лише потужний промисловий, науковий та культурний центр, а й регіон, багатий на унікальні лікувально-оздоровчі можливості. Його природні ресурси та якість послуг тутешніх санаторіїв складають гідну конкуренцію популярним курортам України, переконаний фахівець.

 

Прес-служба МОЗ України