Луценко не голодує! Він на дієті?

Сьогодні на Інтернет-порталі ГПУ була опублікована заява, в якій стверджується, що заяви дружини колишнього міністра МВС та його дружини щодо того, що він оголосив голодування і з 22 квітня 2011 року відмовляється від їжі, через що погіршився стан його здоров’я, є неправдивими.
Прокурори посилаються на інформацію, надану керівництвом Київського СІЗО, за якою Луценко «від їжі не відмовляється і продовжує її приймати на рівні з іншими затриманими». До того ж правоохоронці зауважують: колишній міністр регулярно отримує передачі.
«Ці заяви не відповідають дійсності, зроблені з метою дискредитації органів слідства та тиску на нього шляхом формування хибної суспільної думки», – заявляють прокурори та звертають увагу близьких та захисників Луценкуа на те, що неприпустимо розповсюджувати недостовірну інформацію про хід слідства та перекручувати факти.

Натомість сайт «Самооборони» повідомляє, що сьогодні їх лідер письмово повідомив керівництво Лук’янівського СІЗО про початок голодовки, через що його перевели до одномісної камери.
Не утрималася від заяв і дружина та громадський захисник обвинуваченого Ірина Луценко. За її словами, сьогодні о 15.00, коли вона прийшла відвідати свого чоловіка, її запросили «для співбесіди з керівництвом СІЗО», де їй було повідомлено, що сьогодні Юрій Луценко написав заяву на ім`я керівництва про відмову від вживання їжі.
У той же час, як зазначила Ірина, керівництво СІЗО поінформувало її про те, що після отримання від її чоловіка вказаного документа, він був ознайомлений «з внутрішнім наказом слідчого ізолятору щодо дій працівників СІЗО в разі відмови від прийняття їжі… Також Ю.Луценку показали пристрої, які можуть бути застосовані щодо нього для примусового прийняття їжі».
Також керівництво Департаменту з питання виконання покарань наполягало, аби затриманий написав, що відмова від прийняття їжі є своєрідним видом дієти.