https://moyagazeta.com/

Відео дня: Розгін блокади Донбасу і солодке “голодування” Савченко

 Наталья Шиман
javascript:void(0);/*1489543414528*/·
Відео про події на Кривому Торці.
Вчора близько 15:00 до поліції через колл-центр 102 надійшло повідомлення від співробітників СБУ, які здійснювали контрдиверсійні заходи у с.Щербинівка про те, що у наметі, встановленому на залізничному переїзді на станції Кривий Торець, виявлено зброю.
Аби попередити правопорушення з використанням зброї та забезпечити безпеку жителів населеного пункту, поліцейські розпочали першочергові слідчо-оперативні дії з перевірки приналежності зброї та законних підстав володіння нею, однак блокувальники відмовилися проходити перевірку.
Співробітникам поліції було надано злісну непокору, люди, які там були, відмовлялися надавати документи, видавати зброю, погрожували використанням зброї, бензопил.
Всі ці люди були затримані (45 чоловік), доставлені до відділеннь поліції. На місці вилучено 8 одиниць різної зброї та вибуховий арсенал – 2 бойові гранати, порох, детонатори та набої.
Вночі після відповідної перевірки всі затримані на станції Кривий Торець були відпущені, жоден не має тілесних ушкоджень.
Інформація, що закидується в ЗМІ про зникнення людей, особистих речей на місці блокади у Кривому Торці – не відповідає дійсності і є нічим іншим як спробами дискредитувати правоохоронців.

З’явився відеодоказ підкупу “блокувальників” у Кривому Торці.

У МВС показали, куди “поділи” добровольця після розгону блокувальників Донбасу.

Артем Шевченко
16 ч ·
Це – відпущений і поселений поліцією у готель м.Костянтиніка “зниклий”, за версією лідера фракції “Самопоміч”, блокувальник Павло Герасименко.

Радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Ілля Кива пообіцяв підстрелити організатора блокади Донбасу, народного депутата Верховної Ради Семена Семенченка (Костянтина Грішина).

Народний депутат України Надія Савченко, яка так і не оголошувала про завершення свого стоїчного голодування, на пленарному засіданні Верховної Ради ласувала цукерками “Червоний мак” Roshen.

Джигурда зголосився представляти “ДНР” на Євробаченні.

javascript:void(0);/*1489544135725*/

 

 

 

 

Перший сніг на голову Трампу: У Нью-Йорку шалений буревій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

javascript:void(0);/*1489544316185*/