https://moyagazeta.com/

За ходіння по залізничних коліях на Південно-Західній залізниці затримано 333 порушників

 На жаль, серед порушників на залізниці є і діти. Проводячи свій вільний час поза школою або під час шкільних канікул, вони порушують правила переходу залізничних колій.

Завжди напередодні канікул, з метою виховання у дітей правил поведінки на об’єктах залізничного транспорту, залізничники разом із освітянами проводять зустрічі та бесіди, семінари на тему профілактики невиробничого травматизму із школярами та студентами.

Таким чином, впродовж минулого року співробітниками воєнізованої охорони на Південно-Західній залізниці в навчальних закладах проведено 160 лекцій про заборону і небезпеку для життя знаходження в парках станцій та ходіння по коліях залізниці у невстановлених місцях. А також про відповідальність за заподіяну матеріальну шкоду залізниці.

Також, залізничники наголошують про необхідність проводити батьками вдома з дітьми виховні бесіди з ознайомлення правилами безпечної поведінки на залізниці.

З початку поточного року працівниками підрозділів воєнізованої охорони Південно-Західної залізниці було затримано 333 сторонніх осіб за ходіння по залізничних коліях в невстановлених місцях. Винуватці сплатили штрафи на загальну суму 11 тис. 356 гривень.