https://moyagazeta.com/

Американка для підняття настрою ось уже 20 років їсть камені! (ВІДЕО)

Не стала винятком і американка Тереза Віденер. У матері двох дітей, якій нещодавно виповнилося сорок п’ять років, вельми нестандартне хобі – для підняття настрою жінка є камені та щебінку, пише svit24.net

Мешканка Бедфорда, розташованого в штаті Віргінія, абсолютно не приховує свого незвичайного пристрасті, і з величезним задоволенням поглинає каміння, ніби це самий звичайний продукт харчування, вже більше двадцяти років.

«Щотижня в середньому я з’їдаю більше кілограма каменів. Це кількість коливається в залежності від мого настрою. При цьому найбільше мені подобаються камені з присмаком землі », – ділиться американка« гурманськими »секретами.

Медики прийшли до висновку, що подібне бажання Терези вживати камені в їжу викликано досить серйозним захворюванням, званим літофагіей. Сама ж жінка впевнена, що вона страждає анемією, а щебінка і камені збагачують її організм таким необхідним залізом і до того ж підвищують гемоглобін.

У 2011-му році американка вийшла заміж і стала рідше «ласувати» каменями. Тим не менше, ці «продукти» в її будинку запасені в досить великій кількості. «Завдяки своєму чоловікові я настільки щаслива, що ем набагато менше каменів. Але у кожного, як ви розумієте, є погані дні – ось тоді я і рятуюся цими ласощами », – розповідає Тереза.

Відомо, що камені їдять деякі тварини, щоб допомогти своїй травній системі, наприклад черепахи чи вовки. Однак серед людей подібна харчова звичка практично не поширена.