Бо насправді представниці слабкої статі краще водять машину. Найцікавіше, чи вони самі в це вірять?
Черепаха, вбивця, блонда і мавпа з гранатою. Як тільки не називають жінок, котрі наважуються сісти за кермо. Вони таранять ззаду, паркуються так, що й на голову не налізе. Чоловіки аж рвуть животи від сміху. Утім, психологи кажуть: це все від заздрощів і невпевненості у собі, передає ubr.ua
Вікторія Корсун, системний психолог : ” Признать то, что женщина уже догоняет мужчин почти во всём, даже в пауэрлифтинге и поднятии тяжестей, мужчинам очень сложно. Мужчины пытаются добрать своей иронией, а иногда и сарказмом, по отношению к женщине, свою доминирующую позицию”.
Людмила за кермом усього 8 місяців. Зі сміхом згадує, як вчилася паркуватися. Мовляв, боки зчісувала не тільки собі, а й сусіднім авто. Тепер ганяє містом не гірше за Шумахера. І постійно розмовляє зі своє машиною. Навіть дала їй ім’я – ай-двашечка”.
Людмила Костенко, водій : ” А ещё я люблю ездить с громко включённой музыкой. Это подымает настроение”.
Найбільше дівчина ненавидить чоловіків, які підрізають її на дорозі. Тих, хто пропускає вперед ласкаво називає “бусинками”
Утім, зізнається, і сама інколи порушує правила руху. Однак лише тоді, коли надто поспішає. А ось у заторах не нудьгує. Бо має час підфарбуватися. А як випадає нагода обігнати конкурента на дорозі – свого шансу не втрачає.
Людмила Костенко, водій : ” Если я пыталась перестроится и показать, а он меня не пропустил, и едет, я могу дать газу и обогнать. А потом немножко прихать, чтоб он понял, что не стоит шутить с девушкой за рулём”.
Водійський стаж Ігоря – 4 роки. Коли бачить жінку в машині – пропускає – від гріха подалі. Інколи емоції переповнюють, і тоді блондинці дістається на горіхи.
Ігор Соловей, водій : ” Дівчата в основному не розуміють правил дорожнього руху, цих картинок, які тут висять. І просто вона стоїть, і не знає, що їй виконувати. який маневр. Ти її пропускаєш. А вона стоїть і думає, пропускаєш ти її чи не пропускаєш. І в цих моментах ти сам уже задумуєш… починаєш заплутуватись”.
На дорозі чоловіки більш стримані. Вони не піддаються паніці і швидко приймають рішення. Утім, частіше, ніж жінки почуваються джеймс-бондами. І дозволяють собі дати газку на жовте світло. До речі, зустрічі з даїшниками бояться менше, ніж слабка стать.
Ігор Соловей, водій : ” Мене зазвичай питають, як ви себе почуваєте? – Кажу їм дякую. Вони не розуміють, чого, як це дякую? – Мене мама рідше питає, як твоє здоров”я, ніж ви. Взагалі відбувається тільки перевірка документів”.
Натомість самі даїшники запевняють: частіше залишають без покарання саме жінок. Бо ті пускають у хід свої чари.
Сергій Будник, начальник департаменту ДАІ МВС України : ” Жінки мають таку привілегію, як розмовляти із чоловіками, працівниками ДАІ і отримувати якісь преференції”.
До речі, перша в історії аварія сталася саме через представницю слабкої статі. Це було поблизу Лондона у 1896-ому році. Тоді необачна місіс Бригіта Дріскольс потрапила під колеса автомобіля.
Фото bimru.ru