https://moyagazeta.com/

Curiosity ніби знайшов на Марсі скам'янілий скелет! (ВІДЕО)

Про це пише ukrinform.ua з посиланням на paranormal-news.ru, повідомляє vidgolos.com

“На дошках оголошень і в соціальних мережах дану знахідку характеризують, як “щось паранормальне”. На збільшених і деталізованих стоп-кадрах виразно видно контури об’єкта, що має разючу схожість зі скам’янілостями древніх істот, виявлених раніше на Землі”, – зазначає видання.

Відеоролик являє собою збільшення і фокусування фотографій, зроблених марсоходом Curiosity раніше в цьому місяці. На знімках можна побачити контури хребців невідомої тварини, що переходять в хвіст, який далі ховається під кам’янистою поверхнею Марса.

Якщо буде доведено, що це скелетні рештки древньої істоти, дана знахідка стане остаточним підтвердженням факту, що життя на Марсі дійсно було, і, можливо, досі існує.

Поки що подібні ствердження можна робити лише з великою натяжкою, оскільки даний висновок зроблений виключно за матеріалами візуального огляду.

Це найбільш провокаційне зображення, подане на суд громадськості відтоді, як було опубліковане фото кристалізованої квітки, яка, як згодом з’ясувалося, виявився шматком пластику від космічного апарата.

Свого часу, величезний резонанс викликало також виявлення “НЛО”, що курсують над поверхнею Марса, які пізніше були пояснені незвичайним заломленням променів над поверхнею планети.

NASA нову знахідку поки не коментує.