https://moyagazeta.com/

Долар будуть утримувати нижче 8,5 грн до президентських виборів (ВІДЕО)

Нагадаємо, що на початку 2015-го в Україні пройдуть президентські вибори, на яких Віктор Янукович, який втрачає підтримку електорату, можливо, спробує утримати владу, пише vidgolos.com

Також в документі зазначено, що бюджет України на 2013 рік розрахований виходячи зі зростання ВВП на 3,4%, інфляції – на 4,8% і бюджетного дефіциту – на 3,2% ВВП.

Крім того, з проспекту стає відомо, що в держбюджеті 2013 передбачено впровадження нової програми на суму 30 млрд грн.

Згідно з нею банки країни для реалізації проектів до 10 млн грн кожен будуть надавати позики під гарантію погашення Міністерством фінансів.

Ці проекти будуть стосуватися підтримки національних виробників і соціальних програм, енергозбереження, енергоефективності, а також імпортозаміщення.

Нагадаємо, що згідно з прогнозом Ernst & Young зростання реального ВВП України в 2013-му становитиме 2,4%, в 2014-му – 4,6%, інфляція при цьому зросте до 7%, загальний зовнішній борг продовжить збільшуватися і становитиме 83,9 % ВВП, а гривня вже в поточному році девальвує до 8,5 грн за долар.

Раніше вже повідомлялося, що в разі потреби Нацбанк обіцяє вжити заходів з попередження девальвації і зміцненню курсу гривні. Як повідомлялося, в поточному році платіжний баланс України продовжить чинити негативний вплив на гривню і золотовалютні резерви.