https://moyagazeta.com/

Хлопчикові подарували нову спальню, бо стару він… з'їв! (ВІДЕО)

Зак Тахір святкує свій шостий день народження, а в якості подарунка йому зробили нову спальню після того, як він погриз стіни в своїй кімнаті, повідомляє svit24.net

Хлопчик страждає від рідкісного захворювання відомого, як хвороба Піка, яке змушує його жадати неїстівні об’єкти, в тому числі камені, папір та мох. Але його тяга до неїстівним речам, оточуючим його, вийшла на абсолютно новий рівень – дитина почала жувати гіпсокартон і шпаклівку зі стін, а також поїдати жалюзі.

“Ніхто не знає, що він спробує з’їсти в наступний раз. Ми не знаємо, що привертає його в навколишніх предметах, ми нічого не можемо зробити, щоб перешкодити йому жувати все, що попадається йому під руку”, – говорить його 32-річна мати Рейчел Хор.

Нова спальня Зака є унікальною. Стіни спальні зроблені з того ж матеріалу, що і стіни сквош-корти, через їх жорсткості і міцності поверхні, хлопчик не зможе гризти їх. Крім того, вся меблева фурнітура в кімнаті дуже міцна і напевно виявиться не по зубах дитині.

“Шафи і комоди були зроблені із закругленими краями і встановлені таким чином, щоб він не міг витягти їх. Жалюзі ми встановили між шибками, тому він не може дістатися до них. Палички для їх регулювання забезпечені магнітами, так що я можу зняти їх і чіпляти тільки тоді, коли це буде необхідно “, – розповідає Рейчел.

Спальня, вважається першим у своєму роді приміщенням, створеним для людей, які страждають Піка. Вона обійшлася родині в 50 тисяч доларів. Для створення кімнати родина прилаштувала нове приміщення до свого будинку в Селфорд, Великий Манчестер.

Міська рада Селфорд виділив близько 38 тисяч доларів в рамках допомоги по інвалідності, але Рейчел Хорн зуміла зібрати ще 12 тисяч у вигляді благодійних пожертвувань.