https://moyagazeta.com/

Клондайк для ласунів – обґїзну Тернополя “всипало” круасанами і печивом! (ВІДЕО)

 Трапилась аварія в обідню пору 11 березня. Водій не постраждав, а ось транспорт та солодкі вироби, які були в вантажівці – так, передає zz.te.ua

Транспорт лежав на правому боці, перегородивши майже усю смугу зустрічного руху. Довкола валялись ящики з круасанами та печивом. Солодкі вироби були розсипом й на проїзджій частині.

На місці працювали автоінспектори. Частина з них скеровували автомобілі аби не було конфліктів на дорозі. Інші допомагали водієві вантажівки та автокрану чіпляти ланцюги аби поставити потерпілий транспорт на колеса.

– Трапилась аварія близько 13 години, – сказав один з автоінспекторів. – Але автокран приїхав лиш зараз. Його шукали близько години, зараз буде піднімати. Як сталась аварія краще водія запитайте з ним все гаразд.

Водій під час перекидання вантажівки й справді не постраждав. Та по чоловікові було видно, що дуже схвильований.

– Та що тут говорити, – каже водій. – Яма на ямі. Об’їзджав одну з них, автомобіль занесло, бо ожеледиця так і перекинувся.

Також на місці і водій і автоінспектори говорили про те, що аварія хоч і завдала чималі матеріальні збитки, але щастя що не постраждали інші автомобілі та їх транспорт. На цій ділянці дороги інтенсивний рух, але коли водій вантажівки втратив керування іншого транспорту поряд не було.

– Я саме під’їзджав і бачив, як його понесло по дорозі, – каже водій, який назвався Володимиром. – Він гружений і якби на зустрічній були машини то була б біда, бо і вдарити міг і придавити.