https://moyagazeta.com/

Коко Браун стане першою порнозіркою, яка полетить у космос! (ВІДЕО)

Порнозірка Коко Браун, відома під псевдонімом Honey Love, збирається стати першою чорношкірою жінкою і першою представницею своєї професії, яка опинилася в космосі, пише tsn.ua

Щоб увійти в історію, потрібно постаратися, тому вже кілька місяців порнозірка старанно готується до польоту. У безповітряному просторі акторка сексу не обіцяє, оскільки закони фізики не дозволять.

“Я була на одному заході в Берліні, там обговорювали польоти в космос. Ну і мене запросили. Ось так, все просто”, – заявила The Huffington Post 34-річна зірка фільмів “Чорні трусики-2” і “Тільки не кусай-5”.

Зазначимо, за курс підготовки і власне політ навесні 2014 порнозірка виклала приватній космічній компанії Space Expedition Corporation близько 100 тисяч доларів. “Мені треба тренуватися в невагомості. Вона досягається, коли літак піднімається на 10 тисяч метрів, а потім пікірує вниз до 7,5 тисяч. Створюється ефект вільного падіння”, – пояснює Браун.

За її словами, на літаку фахівцям вдається відтворити невагомість трьох типів – місячну (гравітація слабка, як на Місяці), марсіанську і нульову. Проте, як заявляє акторка, мова про секс в космосі не йде.

“Це, звичайно, було б справжньою пригодою, – заявила Браун. – Але найбільша складність у занятті сексом в невагомості – це почати контролювати своє тіло”. Проблему можна було б вирішити за допомогою спеціальних пристосувань, ременів, розмірковує Браун. Але є й іншого роду труднощі, пов’язані з деякими фізіологічними особливостями процесу.

Тож, найближчим часом стати героїнею космічного фільму для дорослих Браун не розраховує, але своїх шанувальників вона обіцяє чимось порадувати.

“На мені, звичайно, буде спеціальний костюм. Але я постараюся трохи оголитися. Може, сфотографую свій бюст на тлі Землі”, – резюмувала порнозірка.