https://moyagazeta.com/

Ляшко пообіцяв повісити київського чиновника! (ВІДЕО)

“Київська влада зовсім страх втратила. Вона вже роздає столичні парки і пам’ятники архітектури. Думає,що люди у нас дурні, тупі й сліпі і не помітять, що їх дурять, передає svobodaslova.in.ua

Зокрема, сьогодні депутати Київради хотіли передати частину Маріїнського парку якимось приватним особам. Мова йшла про передачу в оренду на 15 років 0,5 гектара міського парку маловідомій фірмі і 2 га землі по вулиці Кіквідзе, біля будинку № 17.

Це питання було винесено на голосування директором департаменту земельних ресурсів КМДА Віктором Петруком, але я не дав можливості за нього проголосувати.

Треба негайно припинити це розбазарювання землі в Києві, бо в противному випадку я на Майдані догори ногами підвішу не тільки Петрука, але й будь-якого іншого депутата, який буде красти столичну землю і робити на ній свій власний бізнес!

Тут мова не йде про наповнення місцевого бюджету, тут мова про те, щоб побільше вкрасти у киян. Не приведи Господь, це питання ще раз буде винесено на голосування – я їм голови повідкручую”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Олег Ляшко.