https://moyagazeta.com/

Пґяний майор міліції на «Лексусі» розчавив автівку з вагітною жінкою (відео)

 Того дня подружжя з батьком поверталося додому. За кілька кілометрів від села машина зламалась.

Дівчина лишилась у салоні, а чоловіки намагалися полагодити старий генератор. Обидва встигли відскочити. У Катерини шансів не було.

 

 

Тим часом водій-винуватець ДТП одразу після трагедії почав дзвонити батькам.     «Він стоїть та ледь за двері тримається – п’яний. Та по телефону з таким цинізмом говорив – «тут, якийсь дибіл стояв, я в нього влетів, якась клуша завернулась».

 

Я ці слова до кінця життя не забуду», — розповідає чоловік загиблої Олександр Касьянов. Олександр каже, що за кермом «Лексуса» сидів майор міліції, який повертався додому з полювання. Згодом на місце ДТП приїхав батько правоохоронця, і заявив, що автівкою керував він. На експертизу також повезли батька. А згодом чоловіку загиблої почали пропонувати гроші.     «Вони пропонують, щоб я інститут закінчив, а вони все оплатять. Зараз вони мені що тільки не пропонували: «Давайте ми вам 10 тисяч доларів, а ви до нас претензій ніяких мати не будете», — каже Олександр.

Каті було лише 21. У день загибелі вона дізналась , що нарешті завагітніла, і почувалася найщасливішою у житті. Зараз майор та його родичі ховаються від журналістів. СТО, яка належить міліцейський родині, зачинена. Рідні потерпілої кажуть — від них приховують матеріали справи,  досі не показали навіть схеми ДТП. Хто насправді був за кермом позашляховика, встановлює прокуратура.   Майор, якого підозрюють у злочині, працював в управлінні  боротьби з організованою злочинністю. Зараз він у відпустці, але, за останньою інформацією, його вже звільнили заднім числом

.ТСНhttp://novost.woflort.net.ua/%D0%BF%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D1%80-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D1%81%D1%96-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%87%D0%B0/