https://moyagazeta.com/

Рейдери і дали утримують територію бази “Захар Беркут” (відео)

Зокрема, 28.12.2012 року, близько 17.10 год., вже після закінчення робочого дня, коли персонал ТзОВ «Захар Беркут» збирався додому, на територію бази відпочинку «Захар Беркут» в’їхало 4 мікроавтобуси та 1 автобус марки «Еталон».

З вказаних транспортних засобів вибігло близько 50 невідомих осіб спортивної тілобудови, одягнутих у цивільний одяг, та розпочали рейдерське захоплення бази відпочинку. Зазначені особи увірвалися в готель, захопили усі поверхи, а також захопили приміщення ресторану, привідну підйомну станцію, а також проникли в адміністративні приміщення. Вказані особи, використовуючи слізогінний газ, збили директора ТзОВ «Захар Беркут» з ніг, почали застосовувати до нього фізичну силу, завдавши тілесних ушкоджень.

Надалі, зазначені особи захопили кабінет директора та приміщення бухгалтерії, виламавши двері, винесли всю документацію, печатку, відключили серверне обладнання, яке здійснювало відеофіксацію території, винісши його з приміщень, відібрали мобільні телефони працівників.

На момент захоплення, базу відпочинку охороняли працівники Державної служби охорони (ДСО) та працівники приватної фірми АУТПОСТ, яких рейдери відтіснили з охоронюваної території. Одному з охоронців, в результаті застосування фізичної сили, було завдано серйозних травм хребта, в результаті чого він був госпіталізований.

«Рейдерське захоплення бази відпочинку «Захар Беркут» здійснювалося в супроводі та під керівництвом п. С., який в 2010 році уже здійснював невдалу спробу рейдерського захоплення цієї бази відпочинку.

Для привернення уваги громадськості Агенцією незалежних журналістських розслідувань відзнято репортаж про захоплення бази відпочинку «Захар Беркут».

Вголос
Фото chernomor-tour.com.ua