https://moyagazeta.com/

У Херсоні розшукують загадково зниклу 10-річну дівчинку (відео)

Цілим Херсоном шукають 10-річну Руслану Свіщову, яка зникла за невідомих обставин, йдеться в сюжеті ТСН.

Мама кинулась по дитину не одразу, адже була впевнена, що донька пішла до бабусі у сусідній будинок. З хати дівчинка вийшла у капцях та легенькій курточці.

Її фото розклеєні в усіх людних місцях. Правоохоронці обшукали усі прилеглі райони та приміські села. До міліції зателефонували чимало людей, та знайти дитину досі не вдалося.

Дівчинка пішла з дому 2 січня. Третього січня її бачили з подружкою біля торговельного центру. “Ця дівчинка проживає поруч з нею. Вони гуляли з нею в районі магазину “Салют “.

Але враховуючи те, що дитина у нас з певним діагнозом, ставитися об’єктивно до її свідчень не можна. Але, не дивлячись на це, її свідчення були теж перевірені “, – розповіла оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Наталя Марчук.

Розшукують дитину і у школі, де вона вчиться. Востаннє там бачили Руслану на новорічному концерті напередодні канікул.

За словами заступника директора з виховної роботи Катерини Альохіної, було опитано багато і дітей, і батьків. І додала – у минулій школі Руслани розповіли, що дівчинка вже йшла з дому. Руслана навчається у п’ятому класі, перейшла із сусідньої школи у вересні. Зарекомендувала себе як активна і товариська дівчинка.

Дівчинку виховують мама і бабуся. Мама з журналістами не спілкується. За словами правоохоронців, і слідчим про свою дитину вона розповіла дуже мало.

Тож правоохоронці звертаються до усіх українців, якщо хтось бачив дівчинку і знає, де вона перебуває – зателефонувати на 102.

Джерело tsn.ua