https://moyagazeta.com/

У Львові затримали серійного садиста-грабіжника (відео)

 

Він нападав на жінок рано-вранці, “вибивав” у них гроші та пін-коди до кредиток, а потім ще довго і жорстоко знущався над своїми жертвами. Поки що йому приписують п’ять таких нападів, але в міліції не виключають, що постраждалих набагато більше.

Місця для злочинів розбійник обирав дивні. Наприклад, це могли бути вулички під мурами Святопокровського монастиря.

Суботнього ранку монахині буквально на порозі знайшли двох непритомних жінок. Їхні обличчя були закривавлені. Лише по одягу сестрам вдалося опізнати одну зі своїх постійних парафіянок.

За життя постраждалих – 46-ти і 80-ти років – зараз боряться медики. Обидві пацієнки – у реанімації.

Зорян Біда, керівник відділення реанімації:

– На даний момент обі жінки знаходяться у важкому стані і з важкими черепно-мозковими травмами, в комі на штучній вентиляції легень. Про механізм травми можна сказати, що вони дійсно отримали удари якимись важкими предметами, які привели до дійсно важких черепно-мозкових травм.

У побитті жінок звинувачують 17-річного студента одного з коледжів області. За словами міліціонерів, хлопець із заможної трускавецької родини спеціально приїздив до Львова, винаймав тут житло і перед сходом сонця “виходив на полювання”. Він забирав у жертв гаманці, кредитні картки та силою “вибивав” у них пін-коди. Гроші спускав у нічних клубах.

Сергій Зюбаненко, керівник міліції Львова:

– Було вилучено відеоспостереження і такий цікавий факт – коли він вже забрав сумочку потерпілої він хвилин п’ять продовжував наносити в область голови, живота спини ногами. Після чого він просто пішов.

Наразі затриманому інкримінують ще три подібних злочини. Поки правоохоронці розслідують всі обставини, медики з’ясовують, чи при немає у садиста проблем із психікою.

Софія Гордієнко, Юрій Голубінка, Новини, ТК “Інтер”, Львів
Подробности
Фото news2000.com.ua