https://moyagazeta.com/

В Україні побудували швидкісний електропоїзд (ВІДЕО)

“Поїзд проходить так званий тест-драйв – обкатку магістралями. Необхідний пробіг повинен дійти до п’яти тисяч кілометрів. Планується, що випробування відбудуться до травня”, – розповіли у кримському комітеті транспорту та зв’язку.

Повідомляється, що у травні-червні відбудеться перший регулярний рейс поїзда на лінії Дніпропетровськ-Сімферополь, відстань між якими поїзд повинен проїжджати за 4 години 50 хвилин. Зазначимо, що у напрямку Криму від травня запустять ще два швидкісних електропоїзди чеського виробництва з Харкова і Донецька.

Додамо, що електропоїзд складається із 9 вагонів – двох головних тягових і семи причіпних. У транспорті передбачено 609 пасажирських місць, розділених на перший і другий клас. Крім того, є вагон-буфет, що складається з їдальні і пасажирського салону.

Більше того, виробник передбачив місця для людей з обмеженими фізичними можливостями в одному з вагонів, у якому також обладнаний спеціальний туалет. Зазначається, що електропоїзд розрахований на роботу у помірному і холодному кліматі.

Також, за інформацією виробника, робоча швидкість складає 160 км/год, а конструкційна – 190 км/год.

Раніше повідомлялося, що швидкісні електропоїзди підвищеної комфортності виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, швидше за все, будуть курсувати по маршрутах Донецьк-Сімферополь і Харків-Сімферополь.