https://moyagazeta.com/

Як Юлія Володимирівна повертатиме державу на демократичний шлях розвитку

У вівторок, у парку біля університету імені Тараса Шевченка Юлія Володимирівна звернулася до громади з новими ідеями про «повернення держави на демократичний шлях розвитку». План, який має сприяти цьому поверненню, містить 15 пунктів. Ними, зокрема, передбачено і відстоювання українських інтересів перед іншими державами, створення нової Конституції, до чого широко залучатиметься громада, припинення агресії однієї частини України проти другої, створення загальнонаціональної незалежної газети, яка «мусить увійти в кожну оселю» та буде покликана «відкривати очі людям», а також створення руху «Два кольори», що матиме на меті об’єднати свідомих громадян заради збереження національної ідентичності..

 

Однодумці , каже Тимошенко, мають допомагати створеному у травні цього року Комітету захисту України, хто чим може: хто партійними внесками, хто розноситиме незалежну газету.
Насамкінець Юлія Володимирівна розповіла всім, задля чого саме внесено зміни до закону про місцеві вибори: «Сьогодні вони намагаються створити тисячі партій, блоків, утворень для того, щоб розпорошити і роздрібнити голоси», що у свою чергу, дозволить регіоналам створити за допомогою адмінресурсу міцні фракції на рівні місцевих рад. «щитом» проти цих технологій має стати бюлетень виборця, який він вкидатиме до скриньки для голосування 31 жовтня. “Наші з вами гасла на ці місцеві вибори: всі патріоти України – на вибори” – проголосила лідерка опозиції.

Після годинної промови до присутніх звернувся письменник Дмитро Павличко, підтримавши заклики Тимошенко до боротьби з новою владою, додавши, що усі мають бути готовими до нових майданів. Проте, певний час назвати не зміг, мовляв, цього року – навряд чи, скоріш за все – наступного.

Тарас Петриненко не проголошував лозунгів, а виконав пісні – народну «Ой, у лузі червона калина» та власного написання «Україна», чим, звісно, виконав один із пунктів плану порятунку держави краще за політиків: йому підспівував весь майдан.

Ольга Лисиця для «Моя газета+»
 

Видео: автора

Монтаж: Александр Сивец