https://moyagazeta.com/

Жахлива трагедія у Дніпропетровську (ВІДЕО)

Водій не помітив літньої жінки, що переходила колію, ідеться в сюжеті tsn.ua

Літня жінка переходила дорогу перед трамваєм, саме коли він почав від’їжджати від зупинки. Продавчиня хлібного кіоску бачила трагедію на власні очі.

“Вона просто йшла. Він передом її вдарив. Він не сильно їхав, я просто почула, як вона скрикнула і впала під колеса. І він її потягнув аж туди. Проїхав далі і потім зупинився”, – розповіла свідок події Тамара Дубойська. Інший свідок твердить: водій трамвая загальмував, коли почув крик, але потім усе одно поїхав далі.

Кондуктор трамвая про пережите взагалі воліє не згадувати. “У мене шоковий стан”, – зізнався він. Версію водія озвучив керівник міського департаменту транспорту та зв’язку Валентин Мовчан. Каже, за його інформацією, трамвай поїхав на зелений сигнал світлофора, кермувальник пенсіонерки не бачив, і лише за 30 метрів зупинився, бо почув дивні звуки.

“Водій каже, що не бачив її, тобто вона була в “мертвій зоні”. Він стояв на зупинці, рухався вбік вокзалу. Загорілося зелене світло, і водій потихеньку з зупинки поїхав”, – пояснив дії підлеглого Мовчан.

За попередніми даними, водій був тверезим, трамвай – справним. Слідство з’ясовує, хто ж порушив правила руху. Для цього на 3,5 години зупинили рух трамваїв вулицею, на якій сталася трагедія.

Особу жінки, яка загинула під колесами трамвая, досі не встановили.