https://moyagazeta.com/

День народження доньки став днем вбивства батька, або вбивство в Токіо

Дівчина вирішила поскаржитися на випадкового кривдника своїм друзям. Вадим і товариші дівчини вирішили розв’язати конфлікт за допомогою сили. І якщо бійка безпосередньо у клубі завершилася, за офіційною інформацією, досить вдало – охорона розборонила чоловіків, то уже друга частина з’ясування стосунків завершилася трагічно. Компанія нібито ображеної дівчини протягом кількох хвилин била молодика. Медикам, що прибули на місце подій о 03 годині ночі, залишилося лише зафіксувати факт смерті.

Як стверджують очевидці події, свідками побиття були і працівники міліції, які не зробили нічого, аби запобігти трагедії. На їх прохання надати службове авто для транспортування до міської лікарні потерпілого, що ледь не через дорогу від «Токіо», славні правоохоронці нібито відповіли: «Він мені кров’ю всю машину заляпає».

Справа на фото імовірно Аня Бабій, та через яку все началось в клубі Токіо

Проте, трохи інша версія у самих міліціянтів. Вони вважають що джерелом агресії були не молодики, які «докопали» новоспеченого батька, а сам потерпілим, який нібито першим вдарив «захисника» ображеної дівчини. Підозрюють, що саме таку точку зору сповідують люди у погонах саме тому, що міліція, яка мала миттєво відреагувати на бійку, спокійно спостерігала за тим, що відбувалося. До того ж, подейкують, що безпосередньо вчиняли побиття представники «золотої молоді», батьки яких є досить успішними бізнесменами Хмельницького.

Мустафін Паша і боксери-вбивці – друзі?

Що ж стосується позиції керівництва міськВВС, то вони повідомляють, що ведеться слідство. Про кількість людей, яка брала участь у конфлікті, працівники УВС журналістів не повідомили. Начальник ХМВ УМВСУ в Хмельницькій області В. Птащук зазначив, що уже затримано троє осіб. «Я мушу сказати, що це не останні затримані по цій кримінальній справі». Як зазначив очільник міських міліціянтів, наразі підозрюються іще троє.

У вбитого Вадима Галузинського двоє маленьких дітей залишилось без батька

Про те, що місце є проблемним, зазначав на одній з сесій міський голова Сергій Мельник. Під час представлення нового начальника ХМВ УМВСУ в Хмельницькій області В. Птащука, мер міста звернув увагу нового керівника міліції обласного центра на ситуацію, що виникла з цим розважальним закладом, закликавши органи влади посприяти його закриттю, оскільки внаслідок діяльності цього нічного клубу правоохоронці завели кілька кримінальних справ за подіями, що відбувалися саме тут.

 

 

 

 

Ольга Лисиця для “Моя газета+”