https://moyagazeta.com/

Робоча група приймала документи на приватизацію та консультувала мешканців у гуртожитку

До складу робочої групи увійшли представники управління комунального майна, бюро технічної інвентаризації, відділу обліку та розподілу житлової площі, відділу державної реєстрації, департаменту архітектури, між якими на засіданні було розподілено обов’язки з надання практичної допомоги мешканцям гуртожитків.
Першими скористалися допомогою представників відповідних міських служб у складі робочої групи мешканці гуртожитку на вулиці Чорновола, 60. Сьогодні їм була надана унікальна можливість на місці, просто у гуртожитку, здати всі потрібні документи на приватизацію свого житла, отримати консультацію, зробити ксерокопію необхідного документа. Таким чином, формується справа на приватизацію. Документ про приватизацію житла мешканці зможуть отримати протягом місяця в бюро технічної інвентаризації.

Почергово, відповідно до складеного графіка, аналогічні прийоми робоча група планує провести в кожному з 36-ти гуртожитків, що підлягають приватизації.
Секретар міської ради Валерій Лесков, який водночас є і головою робочої групи з координації роботи щодо реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, зазначив, що цій роботі передувала значна підготовка, насамперед з врегулювання юридичних питань, проводилася роз’яснювальна робота з мешканцями гуртожитків. “Наше завдання максимально надати людям практичну допомогу з питання приватизації їх житла та спростити цю процедуру”, – наголосив Валерій Олександрович.
Робоча група має на меті охопити зазначеною допомогою всі гуртожитки державної чи комунальної власності та гуртожитки, які перебувають в управлінні підприємств, установ та організацій з управління житловим фондом незалежно від форми власності, за винятком тих, що перебувають на балансі військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ.
 

УВІП Хмельницької міської ради