https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині жервтою води стала 9-річна дівчинка

При виїзді на місце події стало відомо, що під час купання затонула дівчинка 2002 року народження, жителька села Зарічанка Чемеровецького району. Тіло загиблої направлено в Кам’янець – Подільський морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

Про це повідомив Старший інспектор Центру пропаганди Управління МНС у Хмельницькій області Олексій Черкасов.

Шановні Мешканці та гості Хмельниччини! Управляння МНС області вкотре звертається до вас із застереженням! Не заходьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися безпечно краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана!

Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників! Безпечний відпочинок в більшій ступені залежить від вас.