https://moyagazeta.com/

У Камґянець-Подільському двоє підлітків побили 30-річного чоловіка

Того літнього вечора чоловік святкував свій день народження в колі близьких та друзів. Привітання, святковий стіл, дружнє спілкування — одним словом, свято вдалось. Близько півночі іменинник провів гостей та зайшов до цілодобового магазину. Запаливши цигарку, чоловік не поспішаючи повертався додому. У дворі його будинку до нього підійшло двоє молодих хлопців та попросили закурити. Чи то марка цигарок була не тою, чи запальничка не того кольору, але вже через лічені секунди незадоволені підлітки гамселили іменинника та змусили його віддати мобільний телефон.

Отримавши бажане, зловмисники подалися геть. Побитий чоловік, прийшовши до тями ледь дістався квартири та одразу зателефонував до міліції. Працівники карного розшуку Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції шляхом проведення оперативно-розшукових заходів встановили осіб грабіжників та затримали їх.

Зловмисниками виявились двоє неповнолітніх: 15-річний кам’янчанин, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок, та його 17-річний товариш, який якраз готувався до призову в лави Збройних Сил України. На запитання про те, чому хлопці пішли на злочин, вони безтурботно відповіли: «Ми просто хотіли випити пива, а грошей не було…»

По даному факту порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 186 «Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Наталія КАСАПЧУК