https://moyagazeta.com/

Новий рік – найбільший стрес для жінок

При цьому 85% жінок впевнені, що чоловіки їх передсвяткові зусилля просто не помічають.

Усього кілька тижнів залишилося до настання довгоочікуваних новорічних і різдвяних свят. Традиційно в цей період основне навантаження лягає на плечі жінок, яким потрібно не тільки придбати подарунки для всіх членів сім’ї та родичів, але й підготуватися до святкового столу, придумати розважальну програму для дітей на канікули, а також привести себе в повний порядок, щоб виглядати в свята на всі сто. Ось чому передсвятковий сезон вважається одним з найбільш стресових подій у житті жінки.

Однак найчастіше їх зусилля залишаються непоміченими улюбленими чоловіками. Так половина опитаних англійськими соціологами представників сильної статі заявили, що жінки перебільшують значення стресу через підготовку до Нового року. А кожен третій чоловік і зовсім впевнений, що жінки могли б підготуватися до цієї події краще.

Можливо, провину за такий кричущий чоловічий егоїзм можна частково покласти і на жінок. Адже як показало те ж опитування, 40% представниць прекрасної статі не довіряють своїм половинкам виконання ніяких передноворічних завдань, які вони раніше не робили. 85% жінок переконані, що чоловіки і поняття не мають, як багато їм доводиться робити заради підготовки до Нового року, і який сильний стрес це викликає.42% учасниць опитування назвали передноворічну підготовку самим сильним стресовим потрясінням року. А 40% дам турбуються, що їхні зусилля будуть розкритиковані рідними та друзями.

Найбільшими приводами для хвилювання у жінок під час новорічних свят є необхідність постійно розважати гостей, радувати їх різноманітними стравами, а також страх бути зганьбленої перед усіма через якісь незграбні дії чоловіка або дитини.

Світ24