https://moyagazeta.com/

Топ 3 методи здолати весняну втому

Одні люди відчувають себе розбитими ближче до вечора після робочого дня, інші – вже незабаром після пробудження – навесні знесилений організм все частіше дає збої.

Супроводжувати підвищену втому можуть метеозалежність, нестача вітамінів, хронічні захворювання. Але якщо все це відсутнє, допомогти своєму організму можна тільки за умови, що людина перегляне свій спосіб життя і відмовиться від шкідливих звичок.

Харчування. Фахівці рекомендують додати в повсякденний раціон горіхи, так як в них багато магнію, що захищає від м’язової втоми. Є й інші продукти, які допоможуть справитися з сонливістю і зарядять бадьорістю – це сухофрукти, бобові, шпинат, морква у поєднанні з оливковою олією, натуральні йогурти, вівсянка, банани.

Фізичні навантаження. Вони необхідні для підвищення витривалості організму. За словами лікарів, неважливо, якого виду навантаження – чи буде це звичайна прогулянка перед сном або тренування в спортзалі – головне, щоб активність була щодня. Також дуже корисні в цей час року процедури загартовування (наприклад, обтирання холодною водою), басейн, ароматерапії – всі вони дають організму додаткову енергію.

Душевне здоров’я. Медики радять не перевантажувати органи чуття, інакше вони будуть працювати проти вас. Щогодини корисно відпочивати хвилин 5-10 з закритими очима, а свої контакти із зовнішнім світом краще дозувати. Також дуже важливий оптимістичний настрій – з таким підходом до життя легше переносити тимчасові труднощі і не піддаватися стресам.

Світ24