https://moyagazeta.com/

А ви подали свої матеріали  на ХІІІ загальнонаціональний конкурс професійної журналістики «Честь Професії»?

Нагадуємо, що подати свої матеріали на ХІІІ загальнонаціональний конкурс професійної журналістики «Честь Професії» ви можете до 20 липня (включно). Цього року матеріали можна подати у 8 номінацій. А також, маємо нововведення, які стосуються умов подачі матеріалів.
 Конкурс проводиться у 6 основних номінаціях:✔️  Найкраще інтерв’ю
✔️ Найкращий репортаж
✔️ Найкраще новинне висвітлення резонансної події
✔️ Найкраща аналітика
✔️  Найкраще розслідування
✔️ Найкраща публіцистика

Умови участі в 6 основних номінаціях:Важливо! У цьому році у кожну основну номінацію можна подати два матеріали: один матеріал, який вийшов у 2021 році та один матеріал, який був опублікований у 2022 році, але до 31 травня (включно). Один і той самий матеріал не може бути поданий в декілька номінацій, лише в одну.Ознайомтесь зі складом Відбіркової комісії та Журі основних номінацій.Обов’язково перевірте відповідність матеріалу критеріям номінації, в яку подаєте свій матеріал.Перевірте наявність відкритого доступу до матеріалу не менше, ніж на 5 місяців з моменту подання заявки.Заповнити форму до 20 липня.
Також, матеріали можна подати у 2 Спеціальні номінації:✔️Спецномінація «Сльози окупанта»
✔️Спецномінація «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності»
 Умови участі у спецномінаціях:Важливо! У кожну з цих спецномінацій можна подавати до 3 матеріалів. Більше деталей про кожну зі спецномінацій можна знайти тут.Ознайомитись зі складом Журі Спеціальних номінацій (це також тут).Перевірити відповідність матеріалу критеріям спецномінації, в яку подаєте свій матеріал.Матеріал повинен бути опублікований з 1 січня 2021 року по 31 травня 2022 року.Перевірити наявність відкритого доступу до матеріалу не менше, ніж на 5 місяців з моменту подання заявки.Заповнити формудо 20 липня.
ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ —