https://moyagazeta.com/

«Дезінформація «на пальцях»: як розпізнати і не потрапити на гачок»

Чому не треба всю російську пропаганду називати інформаційно-психологічними операціями? І чому важливо розуміти, звідки беруться інформаційні вкиди і як вони впливають на ситуацію на фронті?

Про це, а також про структуру інформаційної війни проти України та методи визначення фейків, маніпуляцій та дезінформації, ми поговоримо вже завтра – на безкоштовному онлайн-тренінгу «Дезінформація «на пальцях»: як розпізнати і не потрапити на гачок».

Допомагатиме пробиратися крізь інформаційні пастки Ksenia Iliuk, керівниця центру досліджень Детектор медіа. Ксенія досліджує російську дезінформацію та токсичні інформаційні компанії в соцмережах, зокрема із застосуванням елементів штучного інтелекту.

Дата: 28 червня, 11:00.

Тренінг відбудеться – 28 червня (вівторок)  з 11:00 до 13:00.

Під час тренінгу просимо вас включати камеру, вимикати звук та підписувати своє ім’я та прізвище.

Якщо учасники не вказуватимуть своє ім’я та прізвище для ідентифікації, організатори залишають за собою право не допустити їх до конференції.

❗️Методи захисту від атак хакерів і спецслужб росії

❗️Правила роботи з персональними даними та паролями

❗️Безкоштовне програмне забезпечення для медіа та громадських організацій

Ці та інші теми ми детально розберемо на безкоштовному онлайн-тренінгу «Війна за пароль: як журналісту не стати мішенню для ворога».

Володимир Савченко, IT директор компанії AKIT.ua, пояснить всі нюанси цифрової безпеки для медійників і поділиться важливими навичками та порадами, які допоможуть подбати про себе в ході неймовірно важливої інформаційної війни, яку сьогодні ведуть українські журналісти та журналістки.

Дата: 30 червня, 11:00.

До зустрічі 👋