https://moyagazeta.com/

Алкогольні розваги «привели» до травмпункту та відділку міліції

 На місці події до держохоронців звернулася адміністратор закладу та вказала на невідомих громадян, які чубилися між собою. За словами працівниці кафе-бару, чоловіки кілька годин поспіль відпочивали в даному нічному закладі у різних компаніях. Коли алкоголь вдарив у голову, вони почали ображати один одного та інших відвідувачів. Лайливих слів вистачило і обслуговуючому персоналу кафе, які просили агресивних чоловіків припинити словесну перепалку. Проте ніякі вмовляння не подіяли на підігрітих алкоголем нахаб і лайка переросла в бійку.

Поява міліціонерів, здавалося б, протверезила розум забіяк, проте, як виявилося, ненадовго. Отримавши вказівку від старшого слідчо-оперативної групи Зарічанського відділу міліції, співробітники ДСО посадили до службового автомобіля двох найактивніших учасників даного конфлікту та повезли їх на медекспертизу. Проте по дорозі до медичного закладу один із забіяк поводив себе вкрай агресивно, що і змусило міліціонерів надіти на нього кайданки.

Не заспокоїлися забіяки і в медичному закладі – затримані поводились неадекватно і намагалися спровокувати бійку з лікарями та правоохоронцями, проте агресивний запал відразу ж „остудили” працівники ДСО. А після освідчення на рівень алкогольного сп’яніння, одного із забіяк було доставлено до травмпункту, де також не обійшлося без порушення громадського порядку.

Остаточно заспокоїлися чоловіки в Зарічанському відділку міліції, куди співробітники ДСО доставили їх після лікарського огляду. Наразі по даному факту проводиться перевірка, в ході якої правоохоронці з’ясують всі причини конфлікту та винесуть відповідне процесуальне рішення по даній справі.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області