https://moyagazeta.com/

Анатолій Лаврентій: «Наші нащадки завжди памґятатимуть, якою ціною дісталась Перемога!»

Впевнений, що наше покоління і наші нащадки завжди пам’ятатимуть, якою ціною дісталася вам перемога, а нам – вільна й суверенна Україна. Зі святом Вас, дорогі ветерани!»
Святковий концерт розпочався зі зворушливого виступу вихованців школи для дітей з вадами слуху, які перед численною публікою зображали відважні подвиги героїв-переможців Червоної армії у фронтових боях. Під знайомі військові мелодії жінки-ветерани декламували солдатські вірші й зачитували материнські листи до синів, які так і не повернулися додому. Для присутніх справжньою несподіванкою у концертній програмі стала гумористична пантоміма у виконанні двох ветеранів, яка викликала і подив, і посмішку, і ще раз почуття великого захоплення непереборною радістю життя.

Після фінальної пісні всіх учасників зустрічі та ветеранів запросили до святкового столу, аби ще раз, за дружнім столом, згадати ті далекі часи, коли точилася війна і ніхто не міг знати напевне, скільки життів вона забере із собою… Але кожен день страшних випробувань та страждань наближав час Великої Перемоги.
У той самий день, вже традиційно, як і щороку, напередодні славетної дати, депутат міськради Анатолій Лаврентій разом із представниками міської влади відвідав святковий концерт, що проходив у ЗОШ №10, на якому квітами і вітальними листівками привітав та надав матеріальну допомогу ветеранам і учасникам ВВВ. Наступного дня Анатолій Степанович завітав на святковий захід Спілки ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проходив у приміщені ЖКГ № 6.

8 травня разом з молодими регіоналами пан Лаврентій поздоровив листівками та вручив георгіївські стрічки мешканцям Пансіонату ветеранів Великої Вітчизняної війни, після чого особисто навідався до ветеранів, які не змогли бути присутніми на урочистих заходах, аби розділити з ними святковий настрій та надати символічну матеріальну допомогу.
9 травня на чолі з депутатами обласної та міської ради члени Партії регіонів приєдналися до святкової ходи та вшанували пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів на військовому кладовищі.
 

Прес-служба Хмельницької міської організації Партії регіонів