https://moyagazeta.com/

Близько трьох тисяч хмельничан призовуть до Збройних Сил України

Це стосується громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягай 18 років і не мають права на відстрочку, та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу. Очікується, що цього року черговому призову підлягають 3240 хмельничан.

Рішенням для проведення призову юнаків на строкову військову службу створено призовну комісію, яку очолив заступник міського голови Григорій Давиденко, затверджено її основний та резервний склад. Ухвалено графік засідань призовної комісії, які триватимуть від 1 жовтня до 30 листопада.

Іншим пунктом рішення затверджено склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників, старшим лікарем комісії призначено Олесю Панченко.
Передбачено у термін від 25 серпня до 30 листопада 2010 року організувати роботу з проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.
Рішенням визначені також зобов’язання та завдання для організації призову керівникам інших виконавчих органів міської ради.

Автор: УВІП