https://moyagazeta.com/

Вперше у Хмельницькому кожен охочий може долучитися до створення писанкового раю під відкритим небом

Мистецький захід проходитиме за участі закладів культури, підліткових клубів і центрів по роботі з дітьми та молоддю, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, громадських організацій та православних християнських громад обласного центру. До участі в цій акції може долучитися й кожен охочий мешканець міста, передавши розписану писанку чи дерев’яну (пластикову) заготовку до управління культури і туризму, що знаходиться за адресою: вул. Проскурівська, 30.

У рамках виставки відбудуться конкурси на краще художнє оформлення виставкового стенду та великоднього кошика. Переможці отримають дипломи та цінні подарунки.

Впродовж квітня проводилися майстер-класи за участі викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів. А 22 квітня, за гарною традицією, в Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулося свято “Подільська писанка”, на якому всіх бажаючих ознайомили з технікою розпису та використанням подільських кольорів і символів в розписі писанок.

Організатори сподіваються, що виставка “Диво-писанка”, яку буде розгорнуто в історичному центрі нашого міста, стане справжнім арт-об’єктом, гарним подарунком для хмельничан та гостей міста до Великодня і ще однією традицією у культурно-мистецькому житті Хмельницького.

Управління культури і туризму міської ради запрошує усіх охочих хмельничан, особливо дітей та молодь, долучитися до організації виставки! 

Читайте також: Диво – писанка Хмельниччини