https://moyagazeta.com/

Парад вишиванок пройшов у Хмельницькому (відео)

Серед учасників святкової ходи, присвяченої Дню прапора, були помічені представники міської та обласної влади, зокрема Анатолій Лаврентій з дружиною – обоє у українських сорочках, керуюча справами міськвиконкому Людмила Черевченко. Чи не у кожного з демонстрантів у руках жовті та сині кульки, мініатюрний прапорець. Супроводжував святково вбраних хмельничан муніципальний оркестр та хор, а колону очолив хмельничанин з великим стягом у руці.

Стартував парад вишиванок з Майдану Незалежності. Маршрут ходи проліг через вулиці Соборну і Проскурівську, закінчився перед майданчиком, що біля кінотеатру імені Шевченка. Там допоки триває святкування. Зокрема, упродовж вечора мешканці і гості міста побачать та візьмуть участь у концертно-ігровій програмі за участю художніх колективів міста, обиратимуть найкращу вишиванку, створюватимуть квіткову клумбу «Подільський рушник», задля якої планується використати більше 2000 різновидів квітів. Найменші подоляни кольоровою крейдою зобразять «Мою чудову країну» – так називається конкурс дитячого малюнку на асфальті.
А уже завтра опівдні на жителів та гостей міста очікує новий парад вишиванок, до участі в якому закликає ВО «Свобода», який теж починатиметься з Майдану Незалежності.

Ольга Лисиця, фото – Ольга Лисиця, відео – Олександр Сівець