https://moyagazeta.com/

Четверо молодиків, серед яких один неповнолітній, побили до смерті людину, щоб «подуріти»

Побиті молодиками чоловіки не одразу звернулися за медичною допомогою, а лише через два дні, коли гість господаря будинку почав почуватися гірше. Лікарі виявили у нього перелом ребра та внутрішню гематому. Одразу з лікарні пенсіонер разом з родичами пішли до місцевого відділку міліції, щоб написати заяву про побиття, але не встигли. Чоловікові раптово погіршало і доки приїхала швидка, він помер.

Опитавши товариша померлого, правоохоронці уже до вечора встановили особи підозрюваних у спричиненні тілесних ушкоджень, які потягнули за собою смерть. Серед четвірки зухвалих зловмисників виявився і 16-річний юнак. Найбільше правоохоронців обурило те, що, обґрунтовуючи свій нелюдський вчинок, один з підозрюваних пояснив, що вони увірвалися до чужого помешкання та побили до смерті людину, аби «подуріти».

— За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, — говорить начальник Кам‘янець-Подільського райвідділу міліції Ігор Благун. — Наразі триває слідство, підозрюваним, відповідно до санкції статті, може загрожувати позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. 

http://khmelnytsky.com.ua/