https://moyagazeta.com/

День управління транспорту і звґязку пройшов у Хмельницькому в мікрорайоні Ракове

Захід проведено з метою підвищення ефективності роботи транспорту і зв’язку, покращення транспортного обслуговування, надання послуг зв’язку та оперативного вирішення нагальних питань.

На зустрічі були присутні начальник управління транспорту та зв’язку Петро Кузьмін, директор ХКП “Електротранс” Віктор Паламарчук, заступник начальника Центрального відділу міліції Хмельницького міського відділу УМВСУ в Хмельницькій області Ігор Весна, депутати міської ради, представники приватних перевізників та мешканці мікрорайону Ракове.

На початку Петро Кузьмін поінформував мешканців мікрорайону про виконану за попередні роки роботу та про плани на поточний рік. Так, за рахунок міського бюджету в 2007 році для комунального підприємства “Електротранс” придбано п’ять нових автобусів типу БАЗ та п’ять автобусів I-VAN, в 2008 році за рахунок коштів співфінансування державного та міського бюджетів отримано два нових тролейбуси Е-187 “Дніпро”. В серпні 2008 придбано два нових низькополих тролейбуси моделі “Богдан” Т-602, того ж року за рахунок міського бюджету автопарк комунального підприємства поповнився вісьмома автобусами “Богдан”. Всього з міського бюджету за три останні роки на придбання нових автобусів виділено 5,8 млн.. грн.

Петро Петрович також повідомив, що для покращення транспортної мережі з 13 квітня поточного року розпочато дослідження транспортних та пасажирських потоків міста за участі завідувача галузевої науково-дослідної лабораторії Національного університету “Львівська політехніка”. Зараз вивчається думка мешканців міста щодо удосконалення транспортної мережі.

Постійно проводиться особистий прийом начальником управління та зв’язку громадян, надано допомогу 141 громадянину.
Другий доповідач – заступник начальника Центрального відділу міліції Хмельницького міського відділу УМВСУ в Хмельницькій області Ігор Весна повідомив, що в мікрорайоні після ремонту відкрився дільничний пункт міліції і зараз там працює три дільничних міліціонери.

Найбільше звернень громадян, а це переважно люди похилого віку, було з приводу некоректної, на їх думку, поведінки водіїв та кондукторів маршрутних таксі. Начальник управління транспорту та зв’язку Петро Кузьмін пообіцяв розібратися та вжити відповідних заходів. Також скаржилися на самовільні парковки, водії залишають автомобілі на газонах та дитячих майданчиках.
Висловлені критичні зауваження прийняті керівниками управління та комунальних підприємств до виконання як протокольні доручення, і в межах можливого будуть виконані в визначені строки.

Дні департаментів, управлінь, відділів міської ради, комунальних підприємств та інших державних установ згідно із графіком, затвердженим розпорядженням міського голови, заплановано провести у всіх мікрорайонах міста.

Автор: УВІП