У монотеатрі Кут пройде джаз-форум

На два дні залу Кута заполонять мелодії та ритми джазу, що привезуть із собою музиканти з Києву, Львову та Харкова.
Знову до нас приїде Ольга Лукачова, що минулого разу (перший “ДЖАЗ-ФОРУМ” проходив 29-30 жовтня 2011 року) проводила майстер-клас джазового вокалу, а сьогодні разом з нею приїздить ціла четвірка відомих джазменів Києва ( наприклад саксофоніст Богдан Гуменюк, або барабанщик Тарас Козак).

Вперше у Хмельницькому побувають львів`яни з Lviv Jazz Trio, в якому грають Ігор Гнідин – один з кращих барабанщиків України,Анастасія Литвинюк – джазова піаністка,засновниця проекту “Litvinyuk Acoustic Jazz” та Андрій Кохан – молодий, та професійний гітарист, що побував на європейських сценах.

Із Харкова приїде композитор, саксофоніст Євгеній Абін, що співпрацює з такими проектами, як “SunSay” та “Maria Group”, а,також, із майстер-класом Роман Філоненко – джазовий гітарист, що працює у техніці мануш ( циганський джаз), після майстер-класу він виступить для нас, разом з гітаристом Олександром Горбатенко.

Завітає і гість з Ужгороду – Михайло Федор – ведучий програми “Інший звук” на радіо Тиса ФМ (м.Ужгород, Закарпатьська обл.), Михайло розкаже про розвиток сучасного джазу в Україні.
Спеціально до “Другого ДЖАЗ-ФОРУМу” готується проект від хмельницьких музикантів під назвою “Jazz-montage” – німе кіно, початку й першої половини 20 сторіччя, будуть джазово озвучені прямісінько на сцені Кута у суботу.

Тож, усіх, хто бажає побачити зблизька український джаз, пірнути у цю музику з головою, більш глибоко зрозуміти свій інструмент, або просто отримати музичне задоволення, “Другий ДЖАЗ-ФОРУМ” запрошує до зали Кута 7 та 8 квітня.