Львівські студенти обкрадали хмельницькі магазини

Якби не працівники Державної служби охорони, то невідомо, чим могла закінчитися для них робота у нічну зміну .

Близько 4 години 50 хвилин до магазину, який працює цілодобово, під виглядом покупців зайшли двоє невідомих чоловіків. У приміщенні, окрім двох продавців, нікого не було. Оглянувши магазин, один із нічних псевдо-покупців став біля дверей, інший – підійшов до касирів, витягнув предмет, схожий на пістолет та під дулом ймовірної зброї почав вимагати гроші. На щастя, одна із продавчинь не розгубилася і демонстративно натиснула тривожну кнопку. Знаючи, що магазин знаходиться під охороною ДСО, зловмисники якнайшвидше покинули місце події, проте сховатися у темряві ночі їм все ж таки не вдалося.

За три хвилини на місце виклику приїхав наряд групи затримання Хмельницького МВДСО. Отримавши від переляканих продавців прикмети підозрюваних, працівники Державної служби охорони негайно здійснили пошук «по гарячих слідах», в ході якого у дворі будинку №22 по вулиці М. Рибалко був затриманий громадянин, який в подальшому був упізнаний продавцями. Саме він стояв біля вхідних дверей та спостерігав за тим, аби до магазину не заходили інші покупці.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Зарічанського РВ та експерта-криміналіста Хмельницького МВ. Під час проведення огляду у 21-річного затриманого вилучено шапку-маску, перчатки і предмет, схожий на автоматичну вогнепальну зброю та спорядження до нього. Як виявилося, нападник – студент одного із вищих навчальних закладів м. Львова. Інший же підозрюваний, якого наразі розшукують правоохоронці, ймовірно разом із затриманим навчаються в одному інституті.

Наразі затриманого перевіряють на причетність до інших подібних злочинів у м. Хмельницькому.
За частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України 21-річному львівському студенту «світить» до 10 років позбавлення волі. Крапку у справі поставить суд.

Альона Шибунько,
УДСО при УМВС України в Хмельницькій області