https://moyagazeta.com/

Долю земельної ділянки в Хмельницькому вирішив аукціонний молоток

Учасники аукціону, а для участі в ньому було подано три заявки, позмагалися за земельну ділянку площею 0,25 га, розташовану на проспекті Миру, 72/5, функціональним призначенням якої визначено: “Під будівництво закладу ресторанного господарства без права продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, з літнім майданчиком та організацією транспортної лінії з обслуговуванню клієнтів у автомобілях”.

Початковий розмір плати за право оренди становив 470050,00 грн. В ході аукціону ціна зросла до 620050,00 гривень.
Сьогоднішній аукціон, як зазначив директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець, не перший у Хмельницькому, але вперше проводиться за новими правилами. Згідно з якими всі митарства, що проходили учасники попередніх аукціонів, все, що необхідно зробила міська влада. Переможець аукціону отримає повний пакет документів по землі.

За кваліфікаційними вимогами переможець аукціону бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького на умовах та у розмірах, передбачених Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням 22-ої сесії міської ради від 17.12.2008р. №23. Іще однією вимогою переможець аукціону у двохмісячний термін від дня проведення аукціону повинен замовити технічну документацію із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право оренди земельної ділянки та укласти договір оренди земельної ділянки на 3 роки


 

Автор: УВІП