https://moyagazeta.com/

Антимонопольний комітет оштрафував ЗАТ «Тепловоденергія»

Рішенням Камґянець-Подільської міської ради від 16.05.2007 №14 “Про затвердження житлово-комунальних послуг, виконавцем яких є ЗАТ “Тепловоденергія”, товариство було визнано виконавцем житлово-комунальних послуг: централізованого водопостачання та водовідведення; виробництва та постачання теплової енергії; виробництва та постачання гарячої води; обслуговування внутрішньобудинкових систем тепловодопостачання та водовідведення; повірки лічильників холодної та гарячої води. На виконання даних послуг ЗАТ «Тепловоденергія» укладало договори із населенням м. Камґянець-Подільський.

26 серпня 2008 року листом ЗАТ “Тепловоденергія” повідомило виконавчий комітет Камґянець-Подільської міської ради, що з 1 жовтня 2008 року припиняє виконання робіт з обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло-, водопостачання та водовідведення міста Камґянця-Подільського. Підставою для припинення надання послуги була названа невідповідність витрат, яке несе підприємство, розміру тарифів, встановлених Камґянець-Подільською міською радою. ЗАТ «Тепловоденергія» попередило про скорочення 106 працівників, які здійснювали надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем тепловодопостачання та водовідведення. Одночасно зі споживачами послуг укладалися додаткові угоди до договорів про надання послуг із внесенням змін, а саме: були виключені пункти щодо надання послуг з обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та водовідведення; виключений розмір тарифу на них; виключено зобовґязання виконавця послуг щодо: проведення перевірки стану внутрішньобудинкових систем будинку; здійснення контролю за технічним станом санітарно-технічного та інженерного обладнання квартир, ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушення кількісних і якісних показників послуг.

«У ході розгляду справи ЗАТ «Тепловоденергія» повідомило Відділення, що в місті Камґянець-Подільський не проведений конкурс і не визначено іншого виконавця послуг з обслуговування внутрішньобудинкових мереж централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення, тому товариство прийняло рішення про продовження виконання робіт (надання послуг). Додаткові угоди до договорів про надання послуг централізованого опалення, постачання холодної води, постачання гарячої води, водовідведення, технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та водовідведення були визнані такими, що втратили чинність, – повідомила в.о. голови Відділення Олена Чучвера. – В цілому ж відмова ЗАТ “Тепловоденергія” від надання послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та водовідведення при відсутності альтернативного джерела з надання послуги могла призвести до виникнення загрози створення аварійних ситуацій та соціального вибуху у м. Камґянець-Подільський».

 

Автор: Информационная служба “Моей газеты+”