https://moyagazeta.com/

Флешмоб у Хмельницькому

Перший флешмоб пройшов 17 червня 2003 року в Нью-Йорку. Приблизно двісті чоловіків зібралися навколо одного дорогого килима в універмазі Macy’s і почали казати продавцям, що живуть разом на складі на окраїні Нью-Йорку, і прийшли купити «Килимок Кохання».
Хоч рух флешмоберів в Україні ще не дуже розвинений та Хмельницькому є чим пишатись. Наше місто хоч і невелике, але вже має в своєму арсеналі декілька таких акцій.

Першопрохідцями-хмельничанами у русі флешмоберів стала Хмельницька молодіжна громадська організація «Центр молодіжних перспектив» з першим флешмобом, приуроченим Дню святого Валентина. В честь цього свята 20 пар с кульками танцювали біля кінотеатру ім.. Т.Г. Шевченка. Одним з найяскравіших флеш мобів «Центру молодіжних перспектив» став флеш моб, проведений проти подорожчання вартості проїзду під назвою «Горбата гривня».

Продовжувачами традиції флешмобу став незалежний дівочий рух «Нова Етика». Нещодавно він провів акцію «Резинка». Спантеличені люди зупинялись біля кінотеатру ім.. Т.Г. Шевченка і спостерігали як дівчата скачуть в резинку.
Будемо надіятись, що такі акції будуть проходити частіше і будуть радувати хмельничан своєю несподіваністю і яскравістю.
 

Автор: Маргаріта Цесляк

Незалежний дівочий рух «Нова Етика» провів акцію «Резинка»

Одним з найяскравіших флеш мобів «Центру молодіжних перспектив» став флеш моб, проведений проти подорожчання вартості проїзду під назвою «Горбата гривня»