https://moyagazeta.com/

Ґжеґожа Шатковскі призначено Головою Правління «Кредобанку»

 першим заступником голови правління банку та з грудня 2015 року виконує обов’язки голови правління. Ґжеґож Шатковскі обійме посаду Голови Правління з моменту отримання ним дозволу на працевлаштування на цій посаді.

Ґжеґож Шатковскі пов’язаний з Кредобанком вже понад 5 років. У травні 2011 року як заступник директора у департаменті, який здійснює нагляд за дочірніми товариствами групи PKO Bank Polski S.A. (власника 99,6% акцій Кредобанку), став членом Спостережної Ради Кредобанку. У квітні 2012 року призначений на посаду заступника Голови Правління Кредобанку, спочатку відповідальним за напрямок фінансів, а з 2014 також за напрямок операцій та IT. З кінця 2015 року виконує обовязки Голови Правління Кредобанку.

У 2007-2010 роках займав посаду директора у фірмі, яка здійснює управління інвестиційними активами АТ «TFI AKJ», у 2004 був радником польського бізнесмена Лєшека Чарнецького у період формування однієї з провідних приватних польських фінансово-банківських груп Getin. Раніше, у 1997-2003 роках працював у банку Merrill Lynch у Лондоні, де займався спочатку інвестиційним банкінгом, а пізніше інвестиціями типу private equity.

Ґжеґож Шатковскі закінчив Головну Торговельну Школу у Варшаві, де отримав диплом магістра міжнародного бізнесу.

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з двох українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2015 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило «Кредобанку» найвищий рейтинг депозитів – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою – на рівні uaAA+ зі стабільним прогнозом. У 2015 році «Кредобанк» двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новое время». У листопаді 2015 року «Кредобанк» очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші».

Прес-служба ПАТ «Кредобанк»