https://moyagazeta.com/

Хмельничан-призовників урочисто провели на військову службу

Проводи відбулися у приміщенні Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. „Під час призовної кампанії “Весна – 2011”, яка офіційно стартувала 1 квітня, з міста Хмельницького на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань буде направлено 194 юнака,” – повідомив виконувач обов’язків військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату, майор Василь Нікітчук.

ід час проводів новобранців з урочистою і пам’ятною подією у їхньому житті привітала психолог міського Центру соціальної допомоги молоді управління молоді та спорту, яка очолює напрям військово-патріотичного виховання, Наталя Корольова. Вона наголосила на тому, що в усі часи захищати Батьківщину було почесним і гідним обов’язком громадян, а армія є достойною школою життя для змужніння молодих людей та побажала юнакам успіхів, достойно нести службу і виконувати військову присягу.
На згадку кожен новобранець отримав від центру та управління молоді та спорту пам’ятку військовослужбовцю строкової служби, яка, за словами Наталії Михайлівни, допоможе зорієнтуватися під час служби у Збройних силах України, подолати як зовнішні труднощі, так і внутрішні проблеми, притаманні молодій людині.

До настанов та привітань також долучилися ветерани, люди, з яких молоді потрібно брати приклад, як любити Батьківщину, захищати її, працювати задля її блага. На захід завітав ветеран війни, учасник бойових дій, підполковник медичної служби Іван Ільченко, який побажав хлопцям стати хоробрими і мужніми солдатами, суворо дотримуватися військової дисципліни, а ще – успішної служби і швидкого повернення додому.

Щирі і теплі напутні слова новобранцям прозвучали і з уст їхніх батьків.
Це вже друга відправка громадян призовного віку з обласного центру. Вчора до військових частин відправлено першу партію призовників. Сьогоднішніх 11 новобранців, за словами Василя Нікітчука, буде направлено у навчальні військові частини Львова, Одеси, Харкова, Чернігова та інших міст України.

Автор: УВІП