https://moyagazeta.com/

Хмельничани зможуть взяти участь у заходах до Дня довкілля

Цьогоріч з 4 до 16 квітня у Хмельницькому відповідно до розпорядження міського голови “Про проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля в м. Хмельницькому в квітні 2011 року” проводитиметься комплекс заходів, спрямованих на покращення стану довкілля, а саме: прибирання парків, скверів, прибережних смуг водойм та зелених зон міста, посадка зелених насаджень, розчистка струмків тощо.

Запрошуємо хмельничан взяти активну участь у заходах до Дня довкілля.
За додатковою інформацією звертатись за телефонами: 69-95-76, 69-95-64.

Довідково

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань та ін.
Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.
Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.