https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому 17-річна дівчина покінчила життя самогубством

 О 02 годині 26 хвилин до чергової частини лінійного відділу міліції на станції Хмельницький по телефону надійшла інформація про те, що оглядач вагонів на під’їзній залізничній колії цукрового заводу виявив тіло невідомої жінки.

Слідчо-отперативна група, яка прибула на місце події встановила особу загиблої. Нею виявилась 17-річна жителька Летичівського району. У ході збору оперативної інформації правоохоронці встановили свідка події. Чоловік повідомив, що бачив як потерпіла стояла на мосту, а потім сама стрибнула вниз на залізничну колію.

До Хмельницького загибла приїхала у гості до подруг, в яких мала заночувати. Близько півночі вони з подругою пішли в магазин. По дорозі зустріли знайомих, почали спілкуватись. Подруга повернулась додому, а загибла ще залишилась.

Як і чому дівчина опинилась на мості наразі невідомо. Знайомі покійної кажуть, що дзвонили до дівчини, коли та пропала. Цей факт підтвердився, правоохоронці знайшли біля трупа телефон, в якому бачили пропущені дзвінки.

Перед стрибком, коли дівчина вже стояла за парканом її побачив перехожий. Чоловік намагався заспокоїти її та запобігти нещасному випадку. Та розмови були марними, ще мить і дівчина стрибнула у «прірву». Молода дівчина дістала травми не сумісні із життя, смерть настала миттєво.

Правоохоронці допитали свідків, очевидців, знайомих. Зі слів подруг стосунки у родині загиблої були напружені. Дівчина не знаходила спільної мови з рідними.

Наразі причини, які підштовхнули молоду дівчину до такого вчинку невідомі. Проте подруги розповідають, що загибла була схильна до суїциду, так як дуже часто говорила про самогубство.

Наразі ведеться слідство, яке і встановить всі обставини даної трагедії.

Помічник начальника
по ВЗГ та ЗМІ
ЛВ на ст. Хмельницький
Управління МВС України
на Південно-Західній залізниці
Наталія Думка