https://moyagazeta.com/

Хмельничанин Павло Олійник став чемпіоном Європи з вільної боротьби

Вихованець хмельницької школи вільної боротьби Павло Олійник став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 66 кг, виграв по черзі: у болгарина Любена Ілієва (3:0, 2:1), словака Йозефа Яловара (0:1, 6:0, 6:0), албанця Ігзона Шали (2:8, 3:0, 8:0) і у фіналі переміг поляка Каміля Станіслава Скаскевича (1:0, 4:0). Відтак, на чемпіонаті Європи Павло відборовся 4 сутички, вигравши кожну з них.

До змагань спортсмена готував заслужений тренер України – викладач з вільної боротьби Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Микола Петрович Тарадай.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсмена і тренерський штаб з чемпіонським титулом і побажав успішного продовження сезону.

Сьогодні, 20 березня, на чемпіонаті Європи розігруються чотири комплекти медалей: у вільників у вагових категоріях до 55 і 60 кг і у жінок – до 51 і 59 кг.

Першість континенту з вільної, греко-римської та жіночої боротьби триватиме шість днів. На килимах Палацу спорту імені Гіві Картозія, який вміщує близько 10 тисяч глядачів, спортсмени боротимуться за 21 комплект медалей. У перший день змагання були розіграні три комплекти нагород – серед вільників у вагових категоріях до 66 і 96 кг, а також серед жінок у вазі до 48 кг.

Прес-служба Хмельницької міської ради