https://moyagazeta.com/

Хмельницький співпрацюватиме з Кубою

Ця зустріч стала першим кроком співпраці нашого міста та острівної республіки.
Під час спілкування Валерій Олександрович презентував гостям Хмельницький і наголосив, що хмельничани та міська рада готові до співпраці із республікою Куба.

Еміліо Певіда в першу чергу подякував хмельничанам за підтримку та збір підписів для звільнення п’ятьох кубинських борців за свободу, які засуджені до довічного ув’язнення в Сполучених Штатах Америки. Також він розповів про стан економіки в державі та результати 50-річної економічної блокади острова.

“Ми готові до співпраці не лише на державному, але й на обласному та міському рівнях. Наша держава зацікавлена у ваших продуктах харчування, зернових та сільськогосподарському обладнанні, адже 90 відсотків сільгосптехніки, які використовуються на Кубі – українські. Також ми хочемо співпрацювати в галузях медицини, освіти, культури”, – сказав Еміліо Певіда.

Під час розмови Валерій Олександрович розповів про роль хмельничан, які в свій час виконували на Кубі інтернаціональний обов’язок та наголосив, що міська влада всіляко підтримує колишніх воїнів-інтернаціоналістів. Еміліо Певіда та Івіс Альвіза висловили слова щирої подяки хмельничанам, які служили на їх Батьківщині та наголосили, що кубинський народ ніколи не забуде українських військових.

Гостей також цікавило як хмельничани переживають такі сильні морози. Валерій Лесков розповів, що завдяки злагодженим діям структурних підрозділів міської ради в місті немає летальних випадків від переохолодження, працюють пункти обігріву.

На завершення зустрічі секретар міської ради презентував гостям іміджеву та сувенірну продукцію про Хмельницький.

Автор: УВІП