https://moyagazeta.com/

Музей історії міста запрошує на виставку живопису художниці-аматорки

Це друга персональна виставка художниці. В мистецькій залі музею виставлено близько 50 її творчих робіт.
В авторській колекції мовою краси до глядача промовляють натюрморти з тендітними і яскравими квітами, оживають на полотні міські пейзажі з невеличкими затишними вуличками, що дихають старовиною, зачаровують  майстерно виконані портрети і сюжетні замальовки з життя.

“Я вдячна Богу за дар передавати Його творіння на полотно. Мене радує те, що моя творчість приносить не тільки позитивні емоції, але й допомагає відчути всі барви життя…”, – поділилася із присутніми на відкритті виставки художниця-аматорка.

Це вже друга персональна виставка Валентини Баранюк. Перша персональна виставка відбулася три роки тому в Галереї на Проскурівській, яка працює при Хмельницькому обласному художньому музеї сучасного мистецтва. Нині авторська колекція творчих робіт художниці налічує понад дві сотні робіт.
Хмельничани та гості міста можуть відвідати виставку протягом лютого з 9.00 до 18.00 щодня, крім неділі.

Довідково
Хмельницька художниця-аматорка Валентина Баранюк народилася  в 1961 році на Україні в місті Кам’янці-Подільському в родині офіцера. Великий відбиток залишило дитинство, проведене в Приморському краї серед Уссурійської тайги. Японські сопки з дикими півоніями, щорічні перельоти через весь Радянський Союз до бабусь у Смоленськ і до Хмельницького – все це відбилося в дитячій душі. Юність пройшла в Хмельницькому, де і зустріла свою єдину любов. Згодом пані Валентина стала щасливою матір’ю дочки і двох синів, отже будинок наповнювався новими усмішками і радістю. Деякий час сім’я проживала в Америці, що теж залишило свій відбиток, як у свідомості, так і у творчості пані Валентини.

Особливе ставлення і підтримка великої родини художниці до її художнього обдарування надихало і надихає Валентину Баранюк творити і експериментувати у різних жанрах і стилях живопису. Малюванням захопилася ще в дитинстві. Залюбки брала участь у конкурсах в художній школі, де займала призові місця. Але знайшла свій напрямок у мистецтві лише 6 років тому, коли спробувала свої сили в олійному живописі.

Автор: УВІП