https://moyagazeta.com/

Хмельницький “Успіх” гідно представив наше місто на Міжнародному фестивалі “Французька весна”

Ансамбль «Успіх» став лауреатом цього фестивалю та був нагороджений відзнакою та почесним призом «За високий професійний рівень виконання». Глядачі гаряче сприймали виступи наших танцюристів, а деякі номери просили виконати «на біс».

Фестиваль «Французька весна» був організований Міжнародним фестивальним комітетом з міста Сомюр. Цей комітет вже понад 40 років організовує міжнародні танцювальні, вокальні, військові та фольклорні фестивалі.

У фестивалі брали участь місцеві французькі колективи з регіонів Луари, Британі, Анже, Сомюру та з України.

Цікавою була не лише фестивальна програма ансамблю «Успіх», а й саме перебування у Франції. Танцюристи нашого ансамблю проживали у французьких сім’ях, що дало змогу ближче познайомитись з життям та побутом французів.

Учасники танцювального колективу також побували у таких цікавих містах Європи як Відень, Париж, Дрезден, Прага. Але найприємніші спогади залишили враження від популярного парку розваг «Disneyland».

Ансамбль бального танцю «Успіх» висловлює вдячність за постійну підтримку та сприяння у розвитку управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради та дирекції міського будинку культури.

Свого успіху та досягнень колектив здобув завдяки наполегливій праці кожного його учасника, а також професіоналізму наставників – лауреатів міської премії ім. Б.Хмельницького Сергія Кондрика, Юрія Горобця та керівника дитячої студії Ольги Огонь, і уже 20 років ансамбль бального танцю «УСПІХ» носить почесне звання «народний аматорський» та понад 25 років є хореографічною окрасою Хмельниччини!

Прес-служба Хмельницької міської ради