https://moyagazeta.com/

Кам'янеччина. Громада села пікетує райдержадміністрацію

Боротьба за місце сільського очільника триває уже четвертий місяць, адже ціна питання: кілька сотень гектарів землі на околиці туристичної столиці – Кам’янця-Подільського.

31 жовтня 2010 року жителі села Слобідка-Кульчієвецька, Кам’янець-Подільського району, більшістю голосів вже вдруге обрали сільською головою Міткевич М.І. Але після оголошення результатів виборів і оприлюднення в пресі, один за одним почали з’являтись складені „заднім числом” документи, що ніби то свідчать про порушення виборчого законодавства. В результаті чого районна виборча комісія прийняла рішення про визнання виборів сільського голови недійсними і призначила перерахунок голосів.

Ці рішення було скасовано в судах всіх інстанцій і Львівський апеляційний адміністративний суд виніс остаточну постанову про те, що вибори відбулися і відмінив рішення про перерахунок голосів. Хоча постанова суду набула законної сили ще 10 грудня 2010р., було організовано перерахунок голосів і визнано переможцем Нестерова Р.О.

Разом з тим проти Міткевич М.І. Хмельницька міжрайонна природоохоронна прокуратура порушила кримінальну справу про незаконне вивезення сміття; вилучила документацію міської ради, проводився обшук приватного помешкання.
Громада села не визнає нових результатів виборів і через акції протесту, перекриття доріг, звернення до вищих інстанцій намагається відстояти свій вибір та землі територіальної громади від розкрадання.

 

Контактна особа: petrokino@i.ua