https://moyagazeta.com/

Відтепер хмельничанам стане зручніше звітувати перед податковою

У спеціально обладнаному просторому приміщенні, розташованому на першому поверсі, працюватиме 11 вікон. В одному з них хмельничанам також видаватимуть довідки на ідентифікаційні номери.

Участь в урочистому відкритті взяв міський голова Сергій Мельник та виконувач обов’язків начальника Державної податкової інспекції у місті Хмельницькому Руслан Мединський . За їх словами, таке нововведення зроблено, передусім, для зручності платників податків та мешканців міста, а також зменшення черг.

Коментуючи подію міський голова наголосив: ”У підприємців, платників податків були певні незручності із здачею податкової звітності. Людям потрібно було заробити гроші, а потім ще вистояти у довжелезних чергах, щоб здати звітність. Міська влада пішла назустріч інспекції і виділила з бюджету міста 380 тисяч гривень на добудову приміщення, а також 200 тисяч гривень на комп’ютеризацію податкової інспекції, створення єдиної системи, що дозволить значно оперативніше приймати звіти платників податків, яких щоденно звертається близько 2500 фізичних та юридичних осіб”. І додав: “Відкриття нової зали податкової звітності покращить взаємовідносини платників податків з податковою інспекцією, а також зменшить нарікання підприємців”.

Документи податкової звітності до органів податкової служби можуть бути надані громадянами як в електронному, так і паперовому вигляді. До того ж, на місці вони зможуть отримати кваліфіковану консультацію з питань податкового законодавства. Також у новій залі облаштовано стенд з необхідною для платників податків інформацією.

В операційній залі працюватимуть п’ять днів на тиждень працівники відділу ведення та захисту податкової звітності ДПІ у м. Хмельницькому.

Автор: УВІП