https://moyagazeta.com/

Від 3 до 7 жовтня у місті Хмельницькому проходить тиждень правових знань

Захід проводиться з метою набуття громадянами сталих правових знань, враховуючи актуальність розвитку системи правової освіти в обласному центрі. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Мельник.

Чинним розпорядженням міський голова зобов’язав керівників відповідних виконавчих органів міської ради під час проведення тижня правових знань забезпечити наступні заходи:

– висвітлювати в засобах масової інформації матеріали правороз’яснювального характеру з питань практичної реалізації окремих положень чинного законодавства України;
– в закладах культури організувати тематичні виставки, “круглі столи” та інші заходи, спрямовані на виховання у молоді поваги до права та закону;
– забезпечити проведення в школах міста правових лекторіїв, бесід, конкурсів, конференцій, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина.
– в молодіжному та спортивному середовищі організувати проведення правових лекцій-бесід;
– службі у справах дітей належить організувати правову роботу щодо запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, запобігання правопорушень і бездоглядності серед дітей.

Контроль за виконанням розпорядження міський голова поклав на керуючу справами виконавчого комітету Людмилу Черевченко.

Автор: УВІП